Zet het in je agenda!

Na een periode van 2 maanden zonder tennistraining, zijn we verheugd dat we weer volop aan het tennissen zijn.

Door de verlate start van het zomerseizoen hebben wij een aantal wijzigingen voor de volwassenen door gevoerd.
In het zomerseizoen zullen wij aan onze volwassenen geen 18 lessen geven maar 16. Het lesgeld is daaraan aangepast. Onze jeugd volgt gewoon 18 lessen.

Opvallende wijzigingen: De afgelopen periode is voor iedereen vreemd geweest, met geen tennis. Daarom hebben wij in overleg met alle besturen besloten dat de eerste week van de officiële schoolvakantie (week van 20 juli) een inhaalweek wordt. Verder zullen wij de laatste week van de schoolvakantie gewoon lesgeven. Dus de week van 24 augustus hervatten wij de trainingen weer na de schoolvakantie.

Als laatste wijziging zal het zomerseizoen eenmalig doorlopen tot en met 11 oktober. Dit houdt in dat het zomerseizoen 2 weken langer doorgaat dan normaal gebruikelijk.

Wij zullen voor belangstellenden in de zomer vakantie periode extra trainingen gaan geven. De info volgt later.

Wel heeft het coronavirus ervoor gezorgd dat wij verplicht zijn om een aantal regels en protocollen op te stellen volgens de richtlijnen van de knltb. Deze protocollen leven wij nog steeds na en staan op onze (nieuwe) website.